promo
Štedré URBAN utorky
Novinky

Štedré URBAN utorky

Štedrý deň kedykoľvek sa vám zachce? Prečo nie! A čo tak napríklááád… v utorok!!?? U nás v obchodnom dome URBAN to tak teraz máme. Nakúpte od 6. do 28. septembra v minimálnej hodnote 15 € a počas nasledujúcich troch utorkov vyhrajte darčekové poukážky v hodnote 50 € na ďalší nákup. Nenechajte si ujsť našu septembrovú štedrú nádielku a nakupujte jedna radosť. Čím viac nákupov spravíte, tým máte väčšiu šancu na výhru. Rozdávame spolu až 3 000 €!

Ako sa zapojiť do súťaže:

1. Nakúpte v ktorejkoľvek prevádzke OD URBAN v minimálnej hodnote 15 € (vrátane DPH) - hodnota nákupu musí byť na jednom pokladničnom doklade, hodnota nákupu teda nesmie byť kombináciou viacerých pokladničných dokladov.

2. Vyplňte registračný formulár, ktorý obdržíte priamo pri nákupe pri pokladni, alebo nájdete pri súťažnom boxe umiestnenom na prízemí obchodného domu.

3. Uschovajte si pokladničný doklad, ktorý ste si zaregistrovali, nakoľko v prípade výhry bude nevyhnutné sa ním preukázať. Pred odovzdaním výhry bude pokladničný doklad skontrolovaný zamestnancami Správy obchodného domu - predmetom kontroly bude, či bol nákup realizovaný v jednej z prevádzok OD URBAN počas trvania súťaže a v minimálne stanovenej hodnote.

4. Žrebovanie bude prebiehať počas utorkov 14., 21. a 28. septembra. Počas každého žrebovacieho dňa vyžrebujeme 20 výhercov, ktorí získajú darčekové poukážky v celkovej hodnote 1 000 €. ( To znamená 1 výherca = darčekové poukážky v hodnote 50 €)

5. Výhercovia budú kontaktovaní emailom každý žrebovací utorok najneskôr do 20:00. 

Výhercovia zo 14. septembra:

Gabriela Tarnociová

Marcela Tóthová

Belinda Estefánová

Lucia Takáč Bártová

Kristína Kušnírová

Jana Vavrová

Nikoleta Tóthová

Miroslava Hrešková

Gabriela Sirotníková

Katarína Štimelová

Linda Liptáková

Katarína Bocanová

Katarína Fitzová

Branislav Hegedus

 

Srdečne gratulujeme :)

 

Pozrite si naše
novinky, zľavy a podujatia

Zobraziť všetky

Zostaňme
v kontakte

Prihláste sa k odberu newslettra OD URBAN.